CHAŁUPY WELCOME TO:

w końcu upragniony odpoczynek po Mistrzostwach Europy:) prawie 2 tygodnie byliśmy na Półwyspie Helskim i codziennie pogoda jak marzenie...... słoneczko i oczywiście WIATR!!!! Przy takich warunkach zakwaterowanie w namiocie to nic strasznego.
Na kilka dni przyjechali do nas moja siostra Alicja z mężem Fedorem i naprawdę było wesoło. Poznaliśmy fajnych ludzi z Olkusza Dawida i Olę z małym Mikołajem.
Ala jak widać na zdjęciu Karola ma jeszcze w brzuchu.
   
WIELKANOC W ZAKOPANEM

udało wyrwać się na święta na narty, pojechaliśmy silną ekipą: Ja i Robert, mój Tata z Agatą i Teodorem, moja kumpla Ania ze swoją mamą i chłopakiem. Kilka dni, ale wystarczyło by poszaleć na ski.
Ponieważ wybraliśmy się z Robertem do Morskiego Oka w śniegu po kolana, obiecałam że następnym razem (tylko oczywiście latem ) wejdziemy na Giewont, jak widać na zdjęciu to jedyne 4,5 h ........ już jestem przerażona ..... :(
Na Kasprowym kwietniowe słońce grzało mocno, w dodatku stok był super przygotowany szaleństwo nie z tej ziemi!!!!!
   
SPECJALIZACJA DĄBKI

koniec sierpnia, piękna pogoda, a co najważniejsze jestem już instruktorem ...... :) Chłopcy żartowali że deska da mi odpowiedni "balans ciała" na zawodach. Po powrocie z Lipska zgodnie stwierdzili że to właśnie dlatego osiągnęłam tak wysoka formę:) Pozdrawiam wszystkich!!!! Naprawdę było super!
Na zdjęciach ja z Klaudyną, a także Masica i Grzesiek.
   
OBÓZ ZIMOWY W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

po kilkakrotnym przekładaniu obozu udało nam sie pojechać do Szklarskiej. Byłyśmy co prawda z TIR'em(Turystyka i Rekreacja), trochę martwił nas fakt, że nikogo nie znamy.Na miejscu okazało się, że przyjechała także Zosia Krawczyk, z którą znamy się, z czasów jak jeszcze trenowałyśmy razem floret. Zosia szalała na snowboardzie. Cała grupa okazała się naprawdę wporządku. Przyjemnie było po nartach wypić kubek grzanego wina!
Głównie ja i Stroczka, ale także Zosia i cała grupa Przemka Zybki.
Snowboardziści ćwiczą fitness na sniegu, rozgrzewka przed zajęciami na Szrenicy.
   
© 2005 Danuta Dmowska. All Rights Reserved.