ADF Studio jest firmą. która zaprojektowała i wykonała moją stronę internetową. pełny profesjonalizm ..... widać gołym okiem, więcej nie muszę chyba dodawać. Polecam!!!
Firma ADF Studio zajmuje się również innymi projektami graficznymi nie tylko dla potrzeb internetu. Więcej informacji uzyskacie na stronie www.adfstudio.pl.


Paweł Myszka - o sobie ...
urodziłem się w Warszawie w 1958 r. Tutaj ukończyłem Politechnikę, w trakcie studiów założyłem pierwsze swoje fotograficzne studio - działało one na Politechnice jako studio wspierające badania naukowe.
W latach 1986 - 89 pracowałem jako operator kamery w TVP.
W 1989 założyłem Studio Fotografii Reklamowej działające do dziś na polu reklamy i marketingu.
Brałem udział w wielu kampaniach reklamowych i marketingowych.
W 2001 przeszedłem całkowicie na technologię fotografii cyfrowej.
Moimi klientami są głównie duże agencje reklamowe.


O moją fryzurę dba Danuta Cieślar, właścicielka salonu fryzjerskiego "LADY" i Instruktor Fryzjerski Laborotoire Ducastel.
Zapraszam w imieniu Danusi do salonu przy ul. Bartoszka 4 w Warszawie.
Zapisy telefoniczne pod numerami telefonów: 022 858 01 72 lub
0-505 458 552.

Polecam!!!


Moją przepiękną suknie ślubną uszyła i zaprojektowała Pani Mariola Dolat z Nowego Yorku. Mariola’s Wedding Accessories to nie tylko wspaniałe sukienki, które pasują jak ulał, Pani Mariola zadba również o każdy najmniejszy szczegół podczas tak ważnej ceremonii w waszym życiu?. Mam nadzieje że mój ślub będzie najlepszą rekomendacją…Współpraca z Panią Mariolą jest naprawdę przyjemnością, a sukienki możecie Państwo zobaczyć na stronie www.slubnedodatki.pl.

Polecam gorąco!!!


Gold Commerce - biżuteria robiona na miarę

Kreacje Gold Commerce to wynik pomysłowości i pieczołowitej pracy najlepszych fachowców i wielopokoleniowej tradycji. Jesteśmy gotowi stworzyć biżuterię zgodnie z Państwa projektem, a także modyfikować istniejące modele według Państwa preferencji.

Posiadamy ponad 650 wzorów obrączek i pierścionków zaręczynowych.
Łączymy tradycję z nowoczesnością, starając się wyznaczać nowe trendy, a dzięki doświadczeniu nie boimy się wyzwań. Odtwarzając lub naprawiając biżuterię przywracamy jej dawny blask.

Jesteśmy dumni że mogliśmy stworzyć obrączki dla Danusi i Roberta. Zapraszamy do naszej pracowni i zapewniamy, że z całych sił, postaramy się sprostać również Państwa oczekiwaniom\

www.goldcommerce.pl
www.obraczkislubne.pl
www.pierscionkizareczynowe.pl


Moda Męska - Roland to szeroki wybór garniturów, smokingów i fraków męskich nie tylko na ślub. Znajdą Państwo tu wszystko czego potrzebują. Fachowe doradztwo i profesjonalna obsługę. Firma Roland - moda męska ubierze Roberta na nasz ślub.

Dziękujemy serdecznie!!!


Skrzecz Agency zajmuje się promocją artystów, sportowców, firm, organizacją róznego rodzaju imprez, projektowaniem i organizacją działań promocyjnych i reklamowych poprzez łączenie usług wyspecjalizowanych firm i naszych pomysłów.

Mieliśmy ogromną przyjemność być sponsorem, jednocześnie organizatorem ślubu oraz wesela Danusi i Roberta.


© 2005 Danuta Dmowska. All Rights Reserved.